autoryzowany dealer KOMANDOR menu>

:: meble na zamówienie

Jako firma z wieloletnim stażem możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie produkcji oraz montażu mebli na wymiar. Na przestrzeni wielu lat naszej działalności zaufały nam tysiące klientów. 

Najlepsze meble na zamówienie znajdziesz w Artszafy

Na początku swojej działalności proponowaliśmy jedynie szafy wnękowe. Obecnie w naszej ofercie są już meble różnego rodzaju, z przeznaczeniem do każdej części mieszkania. Z biegiem lat poprawiła się również jakość naszych usług. Pracujemy teraz jeszcze szybciej i sprawniej. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i lepiej czujemy potrzeby klientów.

Szukasz szafki pod telewizor, potrzebujesz komody w konkretnym kolorze bądź niezwykle funkcjonalnej zabudowy do przedpokoju, myślisz o zamówieniu garderoby na wymiar? Oglądasz w tym celu katalogi firmowe, strony internetowe, odwiedzasz salony z meblami, ale wciąż nie znajdujesz niczego, co spełniałoby Twoje oczekiwania? Twoim miastem jest Poznań? A może mieszkasz niedaleko niego? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twoich usług!

Oto co możemy dla Ciebie wykonać:

  • regały,
  • komody,
  • klasyczne szafy  (również z drzwiami uchylnymi),
  • garderoby.

Wszystkie z powyższych mebli produkujemy na zamówienie, trzymając się indywidualnych wymiarów oraz projektów.  

Meble na wymiar, których wykonania się podejmujemy, montowane są z najlepszej jakości materiałów dostępnych na rynku. Meble te są wytrzymałe na intensywną eksploatację.

 

Copyright © ArtSzafy 2022

realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe

Polityka prywatności