autoryzowany dealer KOMANDOR menu>

:: Dlaczego my?

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Sprzedajemy szafy przesuwne na na niezawodnych i bezpiecznych systemach firmy KOMANDOR. Każda wykonana przez naszą firmę zabudowa objęta jest 5-letnią gwarancją. Naszym klientom możemy zaoferować wysoką jakość dzięki wykorzystaniu w produkcji sprawdzonych materiałów i solidnych elementów montażowych. Wykonane przez nas meble to inwestycja na lata oraz pewność długiej i bezproblemowej eksploatacji.

Tanie szafy wykonywane pod wymiar to nasza propozycja dla mieszkańców Poznania i okolic. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Komandor , dzięki czemu każda szafa, która powstaje w ramach naszej działalności, cechuje się funkcjonalnością i dużą wytrzymałością. Jako Artszafy montujemy szafy na oryginalnych systemach Komandor (pochodzące od ich dystrybutora w Poznaniu), czyniąc to z pełnym przekonaniem, że są to meble wysokiej klasy.

Szafa Komandor to mebel, który z pewnością warto mieć. Poznań i okolice — zapraszamy!

PROFESJONALNY MONTAŻ SZAF

Wiemy, że optymalnie dobrane materiały to dopiero połowa sukcesu, dlatego równie dużą wagę przywiązujemy do montażu. Nasi fachowcy to grupa zgranych i doświadczonych monterów, która z należytą starannością podchodzi do każdego zlecenia. Nie boimy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań, zawsze starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów. Działamy zgodnie z ustalonym harmonogramem czasowym, zostawiamy porządek po pracy. 

Zawsze staramy się także być jak najmniej kłopotliwi dla domowników i sąsiadów.

KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Niezależnie od tego, czy odwiedzisz naszą ekspozycję, czy zamówisz wizytę projektanta do domu, możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony przez osobę kompetentną i z ogromnym doświadczeniem. Po zaprojektowaniu Twojej szafy Komandor przedstawimy Ci różne opcje cenowe, aby dopasować się do Twoich możliwości finansowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie szafy wykonane z popularnych, ale wysokiej jakości materiałów, jak i efektowne, luksusowe zabudowy o wyjątkowym designie.

Copyright © ArtSzafy 2021

realizacja: Studio Fabryka, strony internetowe